Sienu stiprinājumi

 • Ar īpašu dizainu izstrādāts CardiAid iekštelpu un ārējās vides AED stiprinājumi nodrošina, ka avārijas gadījumā CardiAid AED ir pamanāms un viegli sasniedzams.
 • CardiAid AED jāuzglabā tur, kur to var pamanīt un ātri sasniegt, vienlaikus nodrošinot ierīces drošību:

Iekštelpu stiprinājumi

Lai aizsargātu CardiAid AED ierīci telpās, tiek piedāvāti 2 veidU Rotaid stiprinājumi: Plus un Solid Plus. Visi stiprinājumi nodrošina augstas kvalitātes CardiAid AED ierīces uzglabāšanu, kā arī kvalitatīvu dizainu.

 

Rotaid Plus

€ 199.00

Intuitīvi pagriežot, viegli atverams pilnībā noņemot vāku, tādējādi ātri piekļūstot CardiAid AED. Stiprinājuma aizmugurējā daļa ar kronšteinu piestiprināta virsmai. Plus stiprinājums var tikt ievietots kondicionētā vidē, piemēram, birojā, veikalā, sporta centrā vai citā vidē. Nodrošina, ka CardiAid AED ierīci iespējams uzreiz pamanīt un izmantot sirds apstāšanās gadījumā. Korpuss atveras to pagriežot un noņemot visu vāku, tādējādi ierīces atvērējam ir pilnīga pieeja AED ierīcei, kura ir uzkārta uz kronšteina, ātrai un vieglai piekļuvei. Vāks ir piestiprināts aizmugurējai plāksnei ar jostu, tādējādi atvērējam to nav speciāli jāatbalsta. Uz nerūsējošā tērauda āķa, kurš ir piestiprināts skapja apakšdaļā, var būt blīvējums, marķējums vai cits uzraksts. 90 dB skaņas signāls brīdina klātesošos par stiprinājuma atvēršanu.

 • Izgatavots no 100% HDPE plastikas
 • Svars 6,7kg

Rotaid Solid Plus

€ 199.00

Intuitīvi pagriežot, viegli atverams pilnībā noņemot vāku, tādējādi ātri piekļūstot CardiAid AED. Stiprinājuma aizmugurējā daļa ar kronšteinu piestiprināta virsmai. Svars 1,7kg, izgatavots no 100% ABS plastikas. Ja ir vēlme pēc tādas papildu aizsardzības kā, piemēram, pret putekļiem, mitrumu vai citiem apstākļiem, ieteicams izmantot Solid Plus stiprinājumu. Tas ir aprīkots ar augstu pretestību pret putekļiem un ūdeni, tādējādi to iespējams novietot jebkurā vidē. Rotaid Solid Plus stiprinājumi var tikt novietoti rūpnieciskās vidēs, noliktavās, atpūtas zonās, peldbaseinos, bāros, restorānos un citās sabiedriskās vietās, kur nepieciešama papildu palīdzība ārkārtas gadījumos. Vāks, kas ir aprīkots ar padziļinājumiem optimālai satveršanai un informatīvām bultiņām, ir izgatavots no 100% polikarbonāta. Ar 5 mm biezumu, tas nodrošina nepārtrauktu aizsardzību, kā arī augstu ūdens un putekļu izturības pakāpi. Turklāt, vāks ir nostiprināts ar UV stariem, lai pasargātu no tiešiem un netiešiem saules stariem.
Nolietošanās, rūsas un atlieku uzkrāšanās nav iespējama. 90 dB skaņas signāls brīdina klātesošos par stiprinājuma atvēršanu.

 

Stiprinājumi ārā

Ja ir vēlme CardiAid AED ierīci uzglabāt āra vidē, jāizvēlas Solid Plus Heat un Solid Plus produkti. Šie izturīgie stprinājumii nodrošina, ka AED ierīcei ir vislabākā iespējamā uzglabāšana un tie maksimāli aizsargā pret putekļiem, (sāls)ūdeni, laika apstākļiem un vandālismu.

Lieliskā konstrukcija un augstas kvalitātes dizains atbilst visām prasībām attiecībā uz āra uzglabāšanu. Rūsas un bojājumu veidošanās nav iespējama, tādējādi nodrošinot dzīvības glābšanas ierīces uzglabāšanu ilgtermiņā. Īpašais UV bloķēšanas filtrs, kurš atrodas uz ierīces vāka, aizsargā pret sauli, tāpēc jāpārliecinās, lai vāks būtu caurspīdīgs.

Gadījumos, kad ārējā temperatūra varētu nokristies līdz -5° C, Solid Plus Heat ierīce saglabā nepieciešamo skapja iekšējo temperatūru (> 5° C), arī gadījumos, kad ārējā temperatūra pazeminās līdz -25° C, tādējādi nodrošinot CardiAid AED ierīces pieejamību jebkādos laika apstākļos. Pielāgotam apkures elementam ir pilnībā automatizēta darbība, kas nepārtraukti mēra iekšējo temperatūru un regulē sildītāju 24/7/365. To ir nepieciešams tikai pieslēgt. Siltuma elements ir arī ļoti ekonomisks, patērējot mazāk nekā 200 kWh elektroenerģijas gadā.

Abi āra stiprinājumi ir pierādījuši savu vērtību kopš 2010. gada, un ir izvietoti pilsētas centros, ostās, industriālajās teritorijās, pludmalēs, āra sporta laukumos un dabas parkos.

Rotaid Solid Plus

€ 369.00
 • Intuitīvi pagriežot, viegli atverams pilnībā noņemot vāku, tādējādi ātri piekļūstot CardiAid AED
 • Svars 6,7kg
 • Izgatavots no 100% HDPE plastikas

Rotaid Solid Plus Heat

€ 369.00
 • Intuitīvi pagriežot, viegli atverams pilnībā noņemot vāku, tādējādi ātri piekļūstot CardiAid AED
 • Svars 6,7kg
 • Izgatavots no 100% HDPE plastikas
 • Īpaši piemērots vietām, kur temperatūra var sasniegt -25oC, jo stiprinājumam ir sildelements, kas uztur iekšējo temperatūru vismaz 5oC.

Lūdzam sazināties ar mūsu produktu speciālistu, izmantojot zemāk norādītos kontaktus, lai vienotos par tikšanās laiku, kuras laikā atbildēsim uz visiem jautājumiem, nodemonstrēsim ierīci lietotājam un noslēgsim piegādes līgumu.

Buy now